Online hlavní chody

Vaříme a vytváříme nové způsoby chutí, které přijdou každému na jazyk. Vymýšlíme nové podoby komunikace, které nejsou umělé, ale lidské.

Digital Marketing Lahůdky

Baví nás pozorovat a řídit celý digitál jako celek. Záleží nám na symbióze všech marketingových kanálů, které jsou potenciálem pro podnikání klienta. Všechno musí být perfektní a každý krok vedle sice bolí, ale přináší vždy hodnotu.

SEO & Linkbuilding

Analýza klíčových slov není jenom pro SEO, ale celkové podnikání. Prvotní data na start, které nemusí být propáleny za kredit. Jak zákazníci produkty nezývají s jakými atributy je vyhledávají a jak dobře optimalizovat web pro bota vyhledávačů.

UX Web Design Cukrárna

Sladká třešnička nakonec. Aneb webdesign tvoříme tak, abyste ochutnali jednou a pokaždé chtěli přidat. Aby zákazník věděl kam jít a kde si objednat další zákusek na, který dostal zrovna chuť.

Web Development Pekárna

Nevstáváme v 5 hodin ráno, ale někdy pracujeme do této doby. Pracujeme, abychom splnili očekávání a dostali jste vždy to co jste chtěli. Patří k tomu i vyhledávané výrazy, které sbíráme a doplňujeme do klíčovky.

PPC reklama

Pro naše klienty spravujeme PPC reklamy už nějaký ten pátek. Nastavujeme nové kampaně, a také upravujeme staré tak, aby přinášely ještě lepší výsledky. Reklamy spravujeme, jak pro weby, tak pro e-shopy. Máme bohaté zkušenosti s reklamou v Google Ads i Skliku.

Analytika

Analýza klíčových slov není jenom pro SEO, ale celkové podnikání. Prvotní data na start, které nemusí být propáleny za kredit. Jak zákazníci produkty nezývají s jakými atributy je vyhledávají a jak dobře optimalizovat web pro bota vyhledávačů.

Zbožové srovnávače

Srovnávače... místa, kde se dá při neodborné správě propálit tisíce během velmi krátké chvíle bez jediného úspěchu. Svěřte správu opravdovým specialistům. Máme za sebou správu Heuréky, Zboží, Hledejceny, Biana, Beveda i Favi. Zkušenosti máme i s Glami. Navíc jsme pracovali s Mergadem a v týmu je i certifikovaný partner BiddingManagera.

Copywrighting

Ne nadarmo se říká, že obsah je král. Pomáhá ve všech kanálech nejen online marketingu. Zvyšuje konverzní poměr, a tedy i zisky společnosti bez dalších nákladů na reklamu. Náš copywrighter spravuje několik prezentačních webů, e-shopů, katalogů i samotných blogů. Je schopen se přizpůsobit takřka každému odvětví a jeho práce je na velmi vysoké úrovni.

Nemyslíme, my víme

Data jsou hlavním úspěchem

Z interních a externích zdrojů sbíráme co nejvíc dat, z kterých vytváříme přehledy za určité období. Na základě výstupů děláme závěry k vznikajícím strategiím. Nic neděláme na základě domněnek, vždy získáváme data!

0 +
Projektů
0 +
Klíčových slov
0 %
Průměrné PNO
0
Roky zkušeností